KONST / Litografier / Färglitografi 16152094
nr 1615 2094
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Druvor i skål. Signerad, numrerad 100/125, daterad - 87,64x48 cm, yttermått inklusive ram: 83x63 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:04:18
19/4 21:16:34
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz